Połączyliśmy unikalne kompetencje, wiedzę i doświadczenia w obszarach kluczowych dla budowania relacji klient-agencja:

BUSINESS DEVELOPMENT & NEW BUSINESS

MARKETING & PROCESS MANAGEMENT

PROCUREMENT MANAGEMENT

Marta Macke

Założycielka i Managing Partner

Shortlist Consulting

marta.macke@shortlist.com.pl

+48 502 595 972

Założycielka i Managing Partner Shortlist Consulting ma 25-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej i business development.

– W latach 1995-2012 pracowała w polskich i międzynarodowych strukturach agencji reklamowych, m.in. w Client Service i New Business w Gruppie 66 (dzisiejsze Ogilvy&Mather), Saatchi&Saatchi oraz 15 lat w DDB Group, gdzie jako Business Development Director była odpowiedzialna za strategiczny rozwój spółek z grupy.

– W 2013 stworzyła pierwszą na rynku firmę skupiającą się na doradztwie przetargowym, wsparciu rozwoju business development i budowaniu relacji klient-agencja.

– Jest inicjatorką procesu integracji środowisk procuremetu, marketingu i komunikacji marketingowej oraz współtwórczynią i organizatorką cyklicznych wydarzeń i konferencji “W przetargowym trójkącie” poświęconych tematyce przetargowej i dialogowi międzybranżowemu.

– Tworzy i prowadzi szkolenia z zakresu postępowań przetargowych, business development/sprzedaży i budowania relacji klient-agencja (m.in. w Szkole Strategii Marki przy SKM SAR, Procon i w ramach oferty Shortlist Consulting).

– Prelegentka na konferencjach biznesowych Forum Zakupy, Procon Polzak, Procon Indirect, Proebiz w Ostrawie Pomysłodawczyni i współorganizatorka cyklicznych konferencji CMO Summit i Marketing Benchmarks Summit oraz śniadań biznesowym CMO Breakfast i Procurement Caffee Talks, zarówno w formie tradycyjnej jak i on-line.

– Od 2014 jest arbitrem Komisji Etyki Reklamy przy Radzie Reklamy.

– Członkini Rady Marek Superbrands, kapituły Procon Awards, kapituły 50 Kreatywnych w Biznesie.

– Mentorka w Klubie Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz Programu Mentoringowego Kobiety w Reklamie.

– W latach 2016-18 była Wice Prezeską Zarządu Warszawskiego Klubu Narciarskiego WKN.

https://www.linkedin.com/in/marta-macke-2433891/

EKSPERCI Shortlist Consulting

Grzegorz Ejchart

Business development / Sprzedaż

Konsultant skoncentrowany na obszarze business development/rozwoju biznesu i sprzedaży, posiadający  doświadczenie zawodowe w różnych branżach, korporacjach.

Współpracuje z Shortlist Consulting w zakresie:
– wspierania w opracowaniu i wdrażaniu strategii business development
– opracowywania i wdrażania procesów zarządzania sprzedażą

W latach 1992-2001 pracował jako Sales & Marketing Solutions Director w CAL Company (dzisiejsze GFK).
W latach 2002-2004 był Doradcą Zarządu PKN Orlen
Następnie jako przedsiębiorca wprowadzał na polski rynek takie marki jak np. Michel Montignac i Dukan Diet.
Od 2016 wspiera firmy w rozwoju biznesu i w obszarach sprzedaży doradzając m.in  CMR Centrum Monitorowania Rynku, No Limit Logistyka, UOTT Uniwersytecki Instytut Rozwoju Technologii, Talkin’ Thigs (IoT)

https://www.linkedin.com/in/grzegorz-ejchart-a8a93410/

Katarzyna Tilszer

Zarządzanie Projektami

Wspiera Shortlist Consulting w koordynacji i organizacji cyklu konferencji Marketing Benchmarks Summit i CMO Summit oraz wydarzeń specjalnych dla klientów i partnerów biznesowych spółki.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako Event & Media Manager  Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet /Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Koordynatorka programów publicznych w Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN” czy Manager w NZOZ Klinika Specjalistyczna „Medycyna Estetyczna”

 

 

Rafał Karski

Marketing i zarządzanie

Manager z ponad 25-letnie doświadczeniem w marketingu i zarządzaniu.
Swoją karierę rozpoczął w firmie Procter & Gamble w 1994 roku, następnie w latach 2002-2006 zarządzał Działami Marketingu w Opoczno SA i Żywiec Zdrój. Od 2007 roku współtworzył polski oddział Liberty Mutual Insurance, właściciela marki Liberty Direct, gdzie pierwsze dwa lata kierował Działem Marketingu. W latach 2009-2013 pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, w tym samym czasie kierując Biurem Obsługi Klienta. W okresie 2014-2017 pełnił funkcję COO i Członka Zarządu Media Impact, spółki z grupy Rignier Axel Springer.
W latach 2017-2020 partner w Shortlist Consulting.
Prelegent na konferencjach biznesowych Procon Polzak, Procon Indirect, Proebiz w Ostrawie oraz konferencjach stworzonych przez Shortlist Consulting: CMO Summit i Marketing Benchmarks Summit.
Jest zdobywcą nagród EFFIE, IPRA Golden World Awards i SABRE Award.
Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej i MBA na INSEAD we Francji i Singapurze.

 

 

Joanna Piątkowska

Adwokat

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.
Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej.
Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i gospodarczego.
Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie autorskim, ochronie dóbr osobistych. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w renomowanych kancelariach prawniczych w Łodzi i w Warszawie.
W latach 2014-19 na stałe współpracowała z Kancelarią Dubois, Kosińska – Kozak.
Swoim doświadczeniem wspiera klientów w toku zawiłych procesów sądowych, jak również w zakresie doradztwa prawnego przy zawieraniu kontraktów oraz prowadzeniu negocjacji.
Zwolenniczka poszukiwania w swej pracy efektywnych rozwiązań prawnych wychodzących na przeciw szeroko pojętemu interesowi Klienta.

https://www.linkedin.com/in/joanna-piątkowska-2003a8b1/

Justyna Olszańska

Psycholog Biznesu

Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat pracowała na Uniwersytecie, równolegle prowadząc działalność jako trener tzw. „umiejętności miękkich”. Na początku lat 90tych współtworzyła Ośrodek Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów UW, od 1994 roku jest współwłaścicielem firmy szkoleniowo-doradczej Yes-Consensus.

Od ponad 25 lat kieruje projektami szkoleniowymi, prowadząc je jako trener, a także opracowując programy, materiały, ćwiczenia. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie przywództwa i kierowania ludźmi, motywowania, pracy zespołowej, komunikacji i budowy relacji, skuteczności osobistej, prowadzenia spotkań, negocjacji i rozwiązywania konfliktów, warsztatów dla trenerów.

Wspomaga menedżerów różnych szczebli i specjalistów w formule coachingu indywidualnego. Ukończyła akredytowaną przez ICF szkołę CoachWise – poziom Equipped.

Prowadzi programy typu Development Centre ukierunkowane na diagnozę potencjału zawodowego i rozwojowego oraz programy oceny 360 stopni. Jest akredytowanym konsultantem metody Insights Discovery, zajmując się doradztwem indywidualnym w tym zakresie oraz prowadząc szkolenia dla zespołów.

Nasze doświadczenie w liczbach:

9

Konferencje

6 +

Lat na rynku

99 +

Zrealizowanych projektów

50 +

Publikacji i wywiadów

25 +

Lat doświadczenia

Dlaczego warto skorzystać z usług Shortlist Consulting?

Doświadczenie i wiedza

Skuteczna realizacja celów klienta wynikająca z unikalnego połączenia kompetencji, wiedzy i doświadczenia z obszarów business development, komunikacji marketingowej, marketingu i procurementu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dogłębna znajomość rynku agencji komunikacji marketingowej, sprawdzone narzędzia i dopasowane do indywidualnych potrzeb procesy pozwalają uniknąć nieefektywnej pracy i oszczędzić zasoby, czas i budżet Klienta.

Obiektywna ocena

Gwarantujemy pełną transparentność i obiektywność przeprowadzanych procesów, używając jednakowych narzędzi do analiz i oceny wszystkich pozyskiwanych z rynku ofert. Efekty naszej pracy są w pełni weryfikowalne.