Połączyliśmy unikalne kompetencje, wiedzę i doświadczenia w obszarach kluczowych dla budowania relacji klient-agencja:

BUSINESS DEVELOPMENT & NEW BUSINESS

MARKETING & PROCESS MANAGEMENT

PROCUREMENT MANAGEMENT

Marta Macke

Założycielka i CEO

Shortlist Consulting

marta.macke@shortlist.com.pl

+48 502 595 972

Założycielka i CEO Shortlist Consulting ma 25-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej i w business development/new business.
W latach 1995-2012 pracowała w polskich i międzynarodowych strukturach agencji reklamowych, m.in. w Client Service i New Business w Gruppie 66 (dzisiejsze Ogilvy&Mather), Saatchi&Saatchi oraz przez 15 lat w DDB Group, gdzie jako Business Development Director była odpowiedzialna za strategiczny rozwój spółek z grupy.

W 2013 stworzyła Shortlist Consulting, pierwszą na rynku firmę skupiającą się na doradztwie przetargowym, wsparciu w rozwoju i wdrażaniu strategii business development oraz w budowaniu relacji klient-agencja.
Od 2018 organizuje konferencje CMO Summit i CMO Summit CEE, wydarzenie „by invitation only” i „must be” dla top managerów marketingu i reklamodawców. Stworzyła CMO Awards konkurs typu peer-to-peer dla managerów zarządzających marketingiem.
Pomysłodawczyni i organizatorka cyklicznych konferencji CMO SUMMIT, CMO SUMMIT CEE, Marketing Benchmarks Summit oraz śniadań biznesowym CMO Breakfast i Procurement Coffee Talks, zarówno w formie tradycyjnej jak i on-line.

Prowadzi wywiady merytoryczne w ramach cyklu Shortlist Talks.

Autorka i prowadząca program/video-podcast Reklamiara emitowanego przez portal Media i Marketing Polska, a wcześniej przez portal INN:Poland i kanały grupy NaTemat.

Jest inicjatorką procesu integracji środowisk procuremetu, marketingu i komunikacji marketingowej oraz współtwórczynią i organizatorką cyklicznych wydarzeń i konferencji “W przetargowym trójkącie”, poświęconych tematyce przetargowej i dialogowi międzybranżowemu.

Tworzy i prowadzi szkolenia z zakresu postępowań przetargowych, business development/sprzedaży i budowania relacji klient-agencja (m.in. w Szkole Strategii Marki przy SKM SAR, Procon i w ramach oferty Shortlist Consulting).

Prelegentka na konferencjach biznesowych Forum Zakupy, Procon Polzak, Procon Indirect, Proebiz w Ostrawie. Współorganizatorka i współprowadząca cykl konferencji dentsu Group pt. Brand Survival Kit.

Od 2014 do 2023 była arbiterką Komisji Etyki Reklamy przy Stowarzyszeniu Rada Reklamy.
Członkini Rady Marek Superbrands, kapituły Procon Awards, kapituły 50 Kreatywnych w Biznesie.

W latach 2016-18 była Wice Prezeską Zarządu Warszawskiego Klubu Narciarskiego WKN.

https://www.linkedin.com/in/marta-macke-2433891/

 

Grzegorz Ejchart

Business Development & Research Executive

Shortlist Consulting

grzegorz.ejchart@shortlist.com.pl

+48 502 35 66 59

Manager skoncentrowany na sprzedaży i rozwoju biznesu oraz badaniach z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy w różnych branżach, a także jako przedsiębiorca i konsultant.
Wspiera Shortlist Consulting w rozwoju biznesu, projektach związanych z budowaniem i wdrażaniem strategii business development oraz w projektach badawczych.

Jako ekspert i doradca specjalizuje się w:
– Opracowaniu i wdrażaniu strategii business development oraz opracowywaniu i wdrażaniu procesów zarządzania sprzedażą
– Budowaniu bliskich relacji z kluczowymi klientami docelowymi i rozwoju nowych kanałów
– Wykorzystaniu badań klientów w celu uzyskania spostrzeżeń i rozwiązań sprzedażowych
– Realizacji badań, wywiadów pogłębionych na grupie managerów marketingu i specjalistów branży komunikacji marketingowej

Jest również zaangażowany w rozwijanie projektów zrównoważonego rozwoju (aktywny udział w projektach: Dekarbonizacja transportu ciężkiego w Polsce, European Clean Trucking Alliance, współpracuje z Fundacją Promocji Pojazdów Elektrycznych FPPE)

W latach 1992-2001 pracował jako Sales & Marketing Solutions Director w CAL Company (dzisiejsze GFK).
W latach 2002-2004 był Doradcą Zarządu PKN Orlen
Następnie jako przedsiębiorca wprowadzał na polski rynek takie marki jak np. Michel Montignac i Dukan Diet.
Od 2016 wspiera firmy w rozwoju biznesu i w obszarach sprzedaży doradzając m.in  CMR Centrum Monitorowania Rynku, No Limit Logistyka, UOTT Uniwersytecki Instytut Rozwoju Technologii, Talkin’ Thigs (IoT)

https://www.linkedin.com/in/grzegorz-ejchart-a8a93410/

EKSPERCI SHORTLIST CONSULTING

Experci

W zależności od projektu współpracujemy z expertami, których know how i doświadczenie wniosą wartość i przyczynią się do lepszego zrozumienia zagadnienia oraz pomogą optymalnie nam odpowiedzieć na cele postawione przez klienta.

Są to doświadczeni eksperci z dziedziny m.in.:
– marketingu
– komunikacji marketingowej
– strategii marki
– strategii komunikacji
– mediów i audytu mediowego
– badań konsumenckich
– zakupów/procurement
– negocjacji
– prezentacji
– trade
– sprzedaży

Nasze doświadczenie w liczbach:

13

Konferencje

11 +

Lat na rynku

100+ +

Zrealizowanych projektów

50+ +

Publikacji i wywiadów

30 +

Lat doświadczenia

Why is it worth using the services of Shortlist Consulting?

Experience and knowledge

Effective implementation of client’s goals resulting from a unique combination of competences, knowledge and experience in the areas of business development, marketing communication, marketing and procurement.

Time and money saving

In-depth knowledge of the market of a marketing communication agencies, proven tools and processes tailored to individual needs allow us to avoid ineffective work and save resources, time and budget of the client.

Objective assessment

We guarantee full transparency and objectivity of the processes carried out, using the same tools for analysis and evaluation of all offers obtained from the market. The effects of our work are fully verifiable.

×

Napisz do nas - ChatGPT